Náš příběh

Firma Dobiáš spol, s r.o.
BYLA ZALOŽENA V ROCE 1991
Kněžmost - Areál firmy

Jedná se o betonové armované (ne předepjaté dříve PZD) dutinové stropní panely odpovídající EN-1168. Jsou vyráběny v šířce 60 cm a při výšce 17,5 cm a 21 cm pro rozpětí do 8,05 m. Únosnost standardně vyráběných panelů je 5,0 kN/m2. panely vyšší únosnosti na zakázku. Nejmenší uložení je 7 cm na zdivu z betonu a 10 - 15 cm na zdivu z cihelných a porobetonových bloků. Předností těchto panelů je nízká hmotnost a tím jedinečná možnost jejich dopravy a ukládání nákladním autem s hydraulickým jeřábem na připravené zdivo. Rychlost pokládky je zhruba 80 m2/hod.

Vyrovnání panelů ze spodní strany se provede jedním podepřením uprostřed rozponu a přelitím stropu betonem C20/30 s maximální velikostí kameniva 8 mm. Stržením betonu vibrační lištou po povrchu palelů zajistí urovnání plochy, zvibrování a zkvalitnění zalití spár mezi panely. Pohledové strany panelů jsou z výroby dokonale rovné a po případném přetmelení docílíme hladkého povrchu podhledu, který stačí jen vymalovat. Pro zvýšení únosnosti a stability stropní konstrukce se doporučuje nadbetonovat panely betonem C20/30 v síle 4–5 cm s užitím kari sítí.

STROPNÍ SYSTÉM „ALIDAL"

Vyrábíme stavební prvky z betonu na plně automatické lince vibrolisováním.

Mezi naše výrobky patří tenkostěnné tvárnice, ztracené bednění, nosné zdivo, příčkovka, skládané stropní konstrukce, stropní panely Alidal, pohledové zdivo, zámková dlažba, zahradní prvky.

Použití certifikovaných materiálů je základem stavební konstrukce s dlouhou životností. Jedním ze základních a důležitých prvků v konstrukci je strop. Přesně stanovený systém konstrukce determinuje funkčnost a kvalitu prováděných prací. Firma DOBIÁŠ působí na trhu již od roku 1991.

Spokojenost odběratelů, stavebníků a projektantů potvrzuje kvalitu našich výrobků. Představujeme Vám tímto výrobek naší produkce na českém trhu stavebních výrobků, jenž je výsledkem více než 50-ti letých výrobních postupů v zemích Beneluxu. Jedná se o stropní armované dutinové panely, které jsou vyráběny na automatickém strojním zařízení s roční kapacitou až 125 000 m2. Našimi zákazníky jsou odběratelé, kteří přemýšlejí o úsporách stavebních nákladů a snížení pracnosti stavby. Všichni odběratelé, ať odeberou 20 m2 nebo 10 000 m2, jsou pro nás stejně důležití.

Náš systém zajišťuje univerzální využití v různých sektorech stavebnictví: průmyslové a obchodní objekty, nemocnice, kanceláře, školy, bytové domy a rodinné domy. Jednoduše nás kontaktujete a stropní panely ALIDAL jsou dopraveny na Vaši stavbu nákladním autem s hydraulickým jeřábem s dosahem 18 metrů.

Do 1 hodiny po příjezdu na stavbu RD máte stropní systém ALIDAL položený a připravený k zalití betonem.

Výrobní linka panelů Alidal.
Areál firmy

naše výrobky

Výroba betonových prvků
pohledové zdivo

stropní konstrukce

 zámková dlažba

 tenkostěnné tvárnice

 ztracené bednění

zahradní prvky

a další

naše filozofie


kvalitní český výrobek
pro vaši stavbu

Stavby domů


stavba lokality V Lukách Český Brod

Stropní panely


srovnání spodní roviny stropu

Zemědělské stavby


panely lze použít i jako stěny staveb

Navštivte nás

Kněžmost 237
294 02 Kněžmost

DOBIÁŠ SPOL, S R.O.

IČO: 14892910
DIČ: CZ14892910

kontakt

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
+420 326 784 092-4


© Dobiáš spol, s.r.o. All rights reserved.
Powered by Boop.